Gospodarstwo Rybackie "Przy Zaporze" | Domki gościnne

Noclegi nad Jeziorem Chańcza

Zapraszamy do skorzystania z noclegów, w naszym domu położonymi u podnóża gór świętokrzyskich, w miejscowości Korytnica nad zbiornikiem wodnym Chańcza.

Nasza baza noclegowa to idealne miejsce na wakacje nad jeziorem
Zapach, szum jeziora i lasu, poranna filiżanka kawy pita latem na tarasie skąpanym w słońcu, pozwolą nam na najlepszy relaks i wyciszenie. W otoczeniu nieskażonej przyrody, piękna krajobrazów, ciszy, wśród unikalnych smaków i zapachów znajdziemy spokój i ukojenie dla naszego ciała i ducha, a Ci zagubieni w życiu może odnajdą tu samych siebie.

Zapraszamy na wypoczynek nad jeziorem w komfortowym stylu.
Dom położony jest nad jeziorem Chańcza będącym jednym z większych akwenów wodnych woj. Świętokrzyskiego. Zróżnicowane ukształtowanie terenu (liczne pagórki) oraz położenie sprawiają, że jest to wręcz wymarzone miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek.

Dzięki temu, że jesteśmy otoczeni wspaniałymi lasami – przygoda czeka na wszystkich kochających dziewicze spotkania z leśną fauną i florą lub osób które chcą uciec od zgiełku miasta na łono natury. Każdy wędkarz będzie zachwycony różnorodnością gatunków ryb oraz ich dorodnością, kiedy skusi się na połów a przepiękne trasy rowerowe o zróżnicowanej długości i stopniu trudności (liczne pagórki) to jedna z największych atrakcji naszej okolicy.

W pełni usatysfakcjonowani powinni być również amatorzy nordic walking oraz turystyki pieszej.

Niewątpliwym atutem naszej bazy noclegowej nad Chańczą jest bezpłatny parking, grill, plac zabaw dla najmłodszych, bliska odległość plaży, zaciszne miejsce które stanowi idealną bazę wypadową do poznania wszystkich zakątków, zabytków województwa świętokrzyskiego.

Na pewno każdy znajdzie tu propozycję dla siebie!

Zapoznaj się z ofertą noclegową

Pokojechancza